chirurgia

Woreczek żółciowy - Laparoskopia


Woreczek żółciowy jest narządem, który odpowiada za gromadzenie i zagęszczanie żółci produkowanej przez wątrobę. Kiedy jednak w woreczku zaczynają gromadzić się złogi (tzw. kamienie), wówczas pojawiają się uciążliwe dolegliwości z jego strony. Kamienie żółciowe nie tylko wywołują ból, ale gdy zablokują ujście dróg żółciowych mogą odpowiadać za żółtaczkę. Dlatego też część osób decyduje się usunąć woreczek żółciowy.

Jeszcze do niedawna woreczek żółciowy usuwano na drodze standardowej operacji chirurgicznej. Obecnie coraz powszechniejsza jest laparoskopia – metoda polegająca na wykonaniu kilku niewielkich nacięć i wprowadzeniu specjalnej kaniuli oraz laparoskopu do jamy brzusznej. Gdy chirurg usuwa woreczek żółciowy, nacięcia są zamykane niewielkimi szwami.

Jeśli interesuje Cię laparoskopia, nasza lecznica położniczo-chirurgiczna jest do Twojej dyspozycji. Przeprowadzamy zabiegi laparoskopowe, przywracając zdrowie i poprawiając komfort życia pacjenta. Dzięki tej metodzie, gwarantowany jest znacznie szybszy powrót do pełnej sprawności – w porównaniu ze standardowym chirurgicznym usunięciem woreczka żółciowego.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą lecznicę?

• Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, dzięki któremu szybko i bezpiecznie przeprowadzamy resekcję.
• Doświadczony zespół specjalistów to gwarancja pełnego profesjonalizmu.
• Krótkie terminy oczekiwania na laparoskopię.

Już teraz skontaktuj się z nami, by dokonać rezerwacji terminu.
Laparoskopia
Nasza klinika

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

laparoskopia warszawa
Lekarze

Klinika posiada wykwalifikowanych lekarzy oraz gwarantuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny oferowanych zabiegów.

operacja przepuklina warszawa
Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu.