chirurgia

Szpital jednego dnia


Niektóre zabiegi nie wymagają kilkudniowego pobytu w szpitalu, a mimo to pacjenci zmuszani się do przeleżenia w łóżku co najmniej trzech dób. Jeśli jednak zależy Ci na szybkim powrocie do domu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza lecznica położniczo-chirurgiczna działa także jako szpital jednego dnia. Swoją ofertę kierujemy do osób, które chcą poddać się szybkim zabiegom i jeszcze w tej samej dobie wrócić do domu.

Pomysł na tego typu usługi zrodził się w USA i szybko okazał się sukcesem. Istotą działania takich placówek jest przyjęcie pacjenta na oddział, wykonanie zabiegu i powrót do domu.

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów, przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzamy szereg badań diagnostycznych, które pozwalają na ocenę stanu zdrowia. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dana osoba faktycznie kwalifikuje się do zabiegu i szybkiego wyjścia do domu. Nasza oferta obejmuje długą listę zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii ortopedycznej czy ginekologii. Działamy na terenie miasta Warszawa, jednak z uwagi na specyfikę funkcjonowania lecznicy, zapraszamy do skorzystania z oferty pacjentki z całej Polski.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą placówkę?

• Doświadczona kadra lekarzy to gwarancja rzetelnie przeprowadzonych zabiegów.
• Doskonałe warunki sprzyjają szybkiemu powrotowi do zdrowia.
• Krótkie terminy oczekiwania na zabiegi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

szpital jednego dnia warszawa
Nasza klinika

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

szpital jednego dnia
Lekarze

Klinika posiada wykwalifikowanych lekarzy oraz gwarantuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny oferowanych zabiegów.

operacja przepuklina warszawa
Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu.