chirurgia

Operacje żylaków Warszawa


Choroba żylakowa – bez względu na to, czy mowa o żylakach kończyn dolnych czy odbytu, jest uciążliwa, a ponadto może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Poskręcane i zmienione chorobowo fragmenty żył powierzchniowych, stopniowo powiększając się, wywołują ból, obrzęki, a na dodatek są nieestetyczne. Najskuteczniejszą metodą leczenia w przypadku zaawansowanych żylaków jest operacja. Wykonana odpowiednio dobraną metodą – pozwala pozbyć się problemu i przywraca komfort, gwarantując jednocześnie szybki powrót do zdrowia.

W Lecznicy IATROS wykonujemy operacje żylaków w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny, gwarantując naszym Pacjentom możliwość pozbycia się problemów z żylakami w najbezpieczniejszy możliwy sposób.

Wykonujemy zabiegi i operacje żylaków:
• kończyn dolnych,
• odbytu.

Każdy nasz Pacjent może liczyć na:
• kompleksową i profesjonalną diagnostykę i konsultacje lekarskie przed zabiegiem,
• opiekę doświadczonych lekarzy chirurgów specjalizujących się w problemach naczyniowych,
• komfortowe warunki pobytu w Klinice – zapewniamy 1 – osobowe sale oraz umożliwiamy pobyt jednej dodatkowej osoby z Pacjentem w trakcie leczenia i rekonwalescencji,
• nowoczesne metody leczenia, dobrane do specyfiki problemów żylnych Pacjenta.

Siedzibą naszej Kliniki jest Warszawa – zapewniamy dogodny dojazd do Lecznicy, dostęp do parkingu, a przede wszystkim – kompleksową obsługę recepcji. Bliższe informacje na temat naszej oferty w zakresie leczenia żylaków uzyskać można, kontaktując się osobiście, mailowo bądź telefonicznie. W IATROS zapewnimy wszechstronną pomoc na wypadek żylaków.
chirurgia jednego dnia warszawa
Nasza klinika

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

laparoskopia warszawa
Lekarze

Klinika posiada wykwalifikowanych lekarzy oraz gwarantuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny oferowanych zabiegów.

operacja przepuklina warszawa
Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu.