chirurgia

Operacja przepukliny Warszawa


Problemy z przepukliną należą do najczęstszych schorzeń wymagających leczenia chirurgicznego. W IATROS mogą Państwo oczekiwać kompleksowej pomocy – bez względu na to, jakiego typu przepuklina Was dotknęła.

Mianem przepukliny określa się przesunięcie narządu bądź jego części pod skórę bądź też w jamę innego organu. Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest dyskomfort, dolegliwości bólowe, problemy z pęcherzem i wiele więcej. Nieleczona przepuklina może doprowadzić do poważnych konsekwencji. By przywrócić sobie komfort życia oraz zapobiec groźnym powikłaniom dla zdrowia, konieczna jest operacja przepukliny. Dziś, dzięki nowoczesnym metodom leczenia, może ona być przeprowadzona w większości przypadków laparoskopowo, co oznacza minimalizację ryzyka powikłań oraz krótki czas rekonwalescencji.

W Klinice IATROS, której siedzibą jest Warszawa przeprowadzamy operacje przepukliny, zawsze troszcząc się o dobro naszych Pacjentów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie bez względu na rodzaj przepukliny. Wykonujemy między innymi zabiegi takie jak operacje przepuklin:
• pępkowej,
• udowej,
• pachwinowej,
• kresy białej.

Pracujemy zarówno w oparciu o metodę laparoskopową, jak i klasyczną – zawsze obierając kurs leczenia najbardziej korzystny dla Pacjenta. Bezpieczeństwo oraz szybki powrót Pacjenta do zdrowia jest dla nas zawsze priorytetem. Dlatego też, każdy, kto zdecyduje się na przejście zabiegu przepukliny w naszej Lecznicy może oczekiwać:

• profesjonalnego przygotowania do operacji – badań diagnostycznych i konsultacji ze specjalistami,
• opieki doświadczonych chirurgów, którzy odpowiedzialnie podejdą do wykonania zabiegu,
• komfortowych warunków rekonwalescencji – w 1-osobowym pokoju oraz możliwości pobytu jednej dodatkowej osoby z Pacjentem.

Jeśli są Państwo zainteresowani kompleksową pomocą na wypadek przepukliny i szukają komfortowego miejsca, które zapewni specjalistyczną opiekę medyczną na najwyższym poziomie – jesteśmy do dyspozycji.

Bliższych informacji udzieli nasza recepcja. Zapraszamy do kontaktu!
chirurgia jednego dnia warszawa
Nasza klinika

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

laparoskopia warszawa
Lekarze

Klinika posiada wykwalifikowanych lekarzy oraz gwarantuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny oferowanych zabiegów.

operacja przepuklina warszawa
Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu.