operacje chirurgiczne

Laparotomia ginekologiczna


Zabiegi ginekologiczne, dzięki osiągnięciom nowoczesnej medycyny, prowadzone mogą być zarówno przez pochwę, jak i przez jamę brzuszną. Obie metody leczenia oferuje Lecznica IATROS – zapewniając Pacjentkom komfort leczenia oraz efektywne pozbywanie się wszelkich schorzeń narządów rodnych.

Laparotomia ginekologiczna to leczenie metodą brzuszną, a więc poprzez wykonanie niewielkiego nacięcia w jamie brzusznej. W większości przypadków możliwe jest wykonanie nacięcia powszechnego, które jest niemal niewidoczne, a odpowiednio dobrany szew śródskórny daje dobry efekt kosmetyczny.

Laparotomia w ginekologii stosowana jest m.in. przy leczeniu schorzeń takich, jak:
• torbiele jajników,
• mięśniaki czy endometrioza macicy,
• nowotwory szyjki macicy,
• i innych.

Wybierając naszą Klinikę, Pacjentka może liczyć na fachową pomoc medyczną opartą o najwyższe standardy. Zapewniamy:
• opiekę doświadczonych lekarzy ginekologów, którzy dobiorą odpowiednią metodę leczenia, pozwalającą bezpiecznie i z minimalnym dyskomfortem pozbyć się problemów zdrowotnych,
• kompleksową pomoc pielęgniarską,
• przyjazne warunki pobytu: jednoosobowe pokoje z łazienkami – pacjentowi w trakcie całego pobytu może towarzyszyć jedna osoba.

Więcej informacji na temat naszej oferty w zakresie laparotomijnego leczenia schorzeń ginekologicznych oraz innych usług medycznych oferowanych przez IATROS uzyskają Państwo, kontaktując się z naszą recepcją. Zachęcamy do ustalenia terminu wizyty u naszego lekarza specjalisty!

Operacje urologiczne
Nasza klinika

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

Operacje urologiczne warszawa
Lekarze

Klinika posiada wykwalifikowanych lekarzy oraz gwarantuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny oferowanych zabiegów.

operacja przepuklina warszawa
Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu.