chirurgia

Laparoskopia Warszawa


Nasza przychodnia prywatna dysponuje nowoczesnym sprzętem przeznaczonym do leczenia laparoskopowego. Zapraszamy na bezpieczne, szybkie i skuteczne zabiegi w dziedzinach takich jak ginekologia, urologia, chirurgia, ortopedia i innych. W Warszawie w naszej przychodni czekają na Państwa wykwalifikowani lekarze – gwarantujemy krótkie terminy i atrakcyjne ceny zabiegów.

Laparoskopia, czyli wziernikowanie jamy otrzewnej, to specjalistyczna metoda stosowana do diagnostyki, biopsji oraz wielu zabiegów, w tym między innymi takie jak usuwanie wyrostka robaczkowego, usuwanie pęcherzyka żółciowego, operowanie przepuklin, usuwanie torbieli jajników i innych w obrębie jamy otrzewnej. Zabiegi laparoskopowe cechują się mniejszą inwazyjnością niż zwykłe operacje, mniejszą liczbą powikłań, krótszym czasem pobytu Pacjenta w szpitalu oraz lepszym efektem kosmetycznym – nie pozostawiają rozległych blizn.

W naszej przychodni laparoskopia to konkurencyjna oferta w Warszawie. Wykonujemy różne typu zabiegów, także w ramach chirurgii jednego dnia. Zapraszamy!
chirurgia jednego dnia warszawa
Nasza klinika

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

laparoskopia warszawa
Lekarze

Klinika posiada wykwalifikowanych lekarzy oraz gwarantuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny oferowanych zabiegów.

operacja przepuklina warszawa
Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu.