chirurgia

Jednodniowe zabiegi ginekologiczne


Nie wszystkie zabiegi ginekologiczne wymagają kilkudniowego pobytu w szpitalu. Proste i nieskomplikowane można przeprowadzić od razu i jeszcze tego samego dnia dokonać wypisu z kliniki. Wystarczy tylko zgłosić się do specjalistycznej placówki oferującej tego typu usługi.

Jeśli interesują Cię zabiegi ginekologiczne jednodniowe, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Proponujemy szeroki zakres usług, świadcząc je na najwyższym poziomie. Wszystkie zabiegi wykonujemy w komfortowych warunkach, dbając o doskonałe samopoczucie pacjentek. Przeprowadzają je najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, co jest gwarancją prawidłowości przebiegu wykonywanego zabiegu.

Przed przystąpieniem do zabiegu, zlecamy pacjentkom szereg istotnych badań (także posiewy), na podstawie których klasyfikujemy do jednodniowych zabiegów ginekologicznych. Troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego przestrzegamy wszelkich obowiązujących procedur.

Zabiegi ginekologiczne jednodniowe dostępne w naszej lecznicy obejmują:
• nacięcie i marsupializacja gruczołu Bartholina,
• plastykę krocza,
• plastykę warg sromowych,
• usunięcie torbieli jajnika,
• usunięcie polipów,
• wyłyżeczkowanie macicy,
• usunięcie ciąży pozamacicznej.

Chociaż działamy na terenie miasta Warszawa, naszą ofertę kierujemy do pacjentek z całej Polski. Po kilkugodzinnym pobycie w lecznicy, pacjentka może wrócić do domu. Już teraz zachęcamy do rezerwacji terminów.

chirurgia jednego dnia warszawa
Nasza klinika

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

laparoskopia warszawa
Lekarze

Klinika posiada wykwalifikowanych lekarzy oraz gwarantuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny oferowanych zabiegów.

operacja przepuklina warszawa
Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu.