operacje chirurgiczne

Cystoskopia


Cystoskopia jest kompleksowym badaniem, nazywanym inaczej wziernikowaniem pęcherza moczowego. Polega ono na wizualnej ocenie stanu pęcherza i przeprowadzane jest z pomocą narzędzia diagnostycznego – cystoskopu. Jeśli potrzebują Państwo badania takiego, jak cystoskopia, Warszawa nie zaoferuje lepszej obsługi niż nasza Lecznica. Nowoczesne metody diagnostyczne, profesjonalna opieka doświadczonego lekarza urologa oraz korzystne warunki wykonywania usług sprawiają, że badania w IATROS ceni sobie szerokie grono Pacjentów.

Wskazania do cystoskopii to między innymi:
• krwiomocz,
• kamica moczowa,
• pooperacyjne dolegliwości układu moczowego,
• rozwojowe wady pęcherza oraz cewki moczowej.

Badania takie jak cystoskopia, kliniki na terenie miasta Warszawa oraz kliniki w innych miejscach na świecie przeprowadzają najczęściej w stanie znieczulenia ogólnego – tak, by Pacjent nie odczuwał dyskomfortu ani bólu związanego z jego charakterem. Cystoskop – giętki bądź sztywny, wprowadzany jest do pęcherza, co pozwala ocenić jego stan, z dużą precyzją diagnozując przyczynę problemów z układem moczowym. Czas trwania badania wynosi zazwyczaj od 5 do 10 minut.

Jeżeli potrzebna Ci jest cystoskopia, Warszawa jest miastem, w którym znajdziesz pomoc. Nasza Lecznica może Ci zapewnić komfortowe warunki diagnostyki oraz wykonanie badania w dogodnym terminie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, by umówić się na konsultację urologiczną i ustalić termin badania. Nasza recepcja udzieli Ci również bliższych informacji na temat samej cystoskopii oraz innych usług medycznych oferowany przez Lecznicę IATROS.

cytoskopia
Nasza klinika

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

cytoskopia warszawa
Lekarze

Klinika posiada wykwalifikowanych lekarzy oraz gwarantuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny oferowanych zabiegów.

operacja przepuklina warszawa
Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu.