cesarskie cięcie

Cesarskie cięcie (prywatnie) Warszawa


Jedną z metod przeprowadzenia porodu jest cięcie cesarskie, nazywane również „cesarką”. Polega ono na rozcięciu powłok brzusznych i wyjęcia dziecka, a następnie łożyska z łona. Ta forma porodu może być zarówno wybrana przez matkę, jak i przeprowadzona zgodnie ze wskazaniami lekarza.

Wskazania do tego, by przeprowadzić cesarskie cięcie prywatnie to między innymi:
• poważne wady wzroku – retinopatia, odklejanie się siatkówki etc.,
• cukrzyca,
• poważne problemy naczyniowe bądź sercowe,
• choroby neurologiczne,
• patologiczne stany miednicy bądź kręgosłupa,
• choroby płuc.

Wszystkie te dolegliwości i wiele innych, są wskazaniem do zaplanowania cesarskiego cięcia.

Planowana cesarka jest zabiegiem dość ryzykownym, jednak rutynowym. Dlatego też, wystarczy wybrać dobrą klinikę, w której specjaliści otoczą przyszłą mamę kompleksową opiekę, by podejść do niej bez strachu i obaw o życie swojej oraz dziecka. Jak pokazują opinie dotyczące tematu jakim jest cesarskie cięcie (prywatnie), w większości przypadków młode mamy są zadowolone z efektów – dając sobie szansę na bezpieczny poród bez bólu oraz ryzyk związanych z rodzeniem drogami naturalnymi.

Jak wygląda sam zabieg? Wiele pacjentek, które zainteresowane są porodem poprzez cięcie cesarskie forum internetowe traktuje jako źródło informacji na ten temat. My prezentujemy kompleksowe informacje na ten temat.

Pacjentka jest przyjmowana do kliniki bądź to dzień przed planowanym operacyjnym porodem bądź to tego samego dnia. Do zabiegu należy przystąpić „na czczo”. Przed cesarką wykonywane są badania – przeprowadzane jest m.in. KT, a położna przygotowuje pacjentkę do operacji. Anestezjolog zaś dobiera odpowiednią metodę znieczulenia – najczęściej stosowane jest znieczulenie zewnątrzoponowe bądź podpajęczynkowe, które pozwala kobiecie pozostać przytomną w trakcie trwania zabiegu. W wyjątkowych sytuacjach stosowane jest znieczulenie ogólne.

Sam zabieg najczęściej trwa ok. 30 – 40 minut i przebiega bez większych komplikacji, a już ok. 1 godziny po porodzie, matka może po raz pierwszy nakarmić swoje dziecko.

Blizna pooperacyjna jest niewielka, ponieważ w większości przypadków stosowane jest cięcie poziome i szwy śródskórne. Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym przeprowadzić będzie można cięcie cesarskie prywatnie na terenie miasta Warszawa – zapraszamy do naszej Kliniki! IATROS specjalizuje się porodach operacyjnych, zapewniając każdej Pacjentce komfortowe i godne warunki rodzenia oraz przyjazną atmosferę, która sprzyja powitaniu na świecie noworodka.

Stawiając na cięcie cesarskie w Warszawie w naszej Klinice mogą Państwo liczyć na:
• możliwość towarzyszenia rodziny podczas zabiegu,
• komfortowe warunki pobytu w 1- osobowym pokoju z łazienka, wraz z opcją nieograniczonej obecności osoby towarzyszącej,
• przyjazną i fachową obsługę przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę do naszego ginekologa – kontaktując się z recepcją, uzyskają Państwo bliższe informacje o porodach operacyjnych realizowanych w naszej Lecznicy.
chirurgia jednego dnia warszawa
Nasza klinika

Nasza klinika oferuje szeroki wybór zabiegów z różnych dziedzin medycyny.

laparoskopia warszawa
Lekarze

Klinika posiada wykwalifikowanych lekarzy oraz gwarantuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny oferowanych zabiegów.

operacja przepuklina warszawa
Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu.